Postele na míru Brno

Vyrábíme postele na míru bez jakéhokoliv kompromisního řešení v rámci prostorového přizpůsobení. Dokážeme splnit i ty nejvíce náročné požadavky na kvalitu, životnost a designovou sladěnost s již vytvořeným konceptem. Vložte své sny do našich rukou a oni je přemění ve skutečnost. Postele na míru jsou určené všem, co se nedokážou najít v sériové výrobě.

Probuzení v posteli na míru

POSTELE NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Hledáte postel přesně podle svých představ a nechcete dělat žádné ústupky stěnám nebo rohu? Máte k dispozici atypický prostor a je obtížné do něj najít postel tak, aby nevadila průchodu? Nebo naopak vám její požadovaná velikost nedovoluje po stranách umístit noční stolky?

Přesně pro takové případy je zde zakázková výroba, která veškeré problémy s prostorem odstraňuje a dokáže předeslat to nejlepší řešení právě pro váš prostor. Pomoc u nás hledají především majitelé menších bytů, podkrovních prostor nebo tací, co by rádi vše sladili do uceleného vzhledu s ostatním bytovými aspekty.

Postele na míru nejsou drahé. Dokonce se cenou často vyrovnají klasické sériové výrobě stejně kvalitních výrobců. Ovšem jen s tím rozdílem, že u nich máte svázané ruce s již přednastaveným rozměrem a designem.

Postel na míru v ložnici ilustrační obrázek

Hledáte vhodné řešení do své ložnice a nechcete dělat žádné ústupky? Chcete mít postel přesně podle svých představ, aniž by to nějak zasáhlo design bydlení? Vsaďte na postele na míru a získejte tak nábytek z kvalitního materiálu vyrobeného těmi nejmodernějšími technologickými postupy.

Ozvěte se nám v poptávkovém formuláři nebo pošlete nezávaznou nabídku do mailu a ozveme se vám.

Vybíráme postel

PROČ CHTÍT POSTEL NA MÍRU ?

Postele na míru jsou určené pro všechny klienty hledající individuální a především kvalitní výrobu. Pro ty, co potřebují vyřešit obtížně dostupný prostor nebo vytvořit postel v jiném rozměru, než je standardně nabízen. Také se na nás obracejí klienti s jasným požadavkem na design

V případě jakéhokoliv zájmu nás kontaktujte a získejte nezávaznou nabídku i bezplatnou kalkulaci případné realizace.

Vytváříme na míru vašim požadavkům

POSTELE NA MÍRU OD NABYTEK NA MÍRU BRNO VÁS PŘEKVAPÍ SVOU KVALITOU I PROPRACOVANOSTÍ

Postele na míru jsou vyráběné ze špičkových materiálů i kování, takže je jejich životnost přirozeně prodloužena. Jedná se tak i smysluplnou investici do bydlení na několik let dopředu.

Proč se nábytku vyhýbat a vytvářet si tak nekomfortní pohyb po místnosti? Není nic horšího než rohové zakončení postele v místech frekventovaného pohybu. Postele na míru odstraňují všechny překážky a navíc se dokážou svým vzhledem přizpůsobit jakémukoliv prostoru.

Všem specifickým představám se vždy snažíme vycházet vstříc.

Realizace postele na míru Brno
Spánek v posteli na míru

V ložnici dle statistických údajů trávíme téměř třetinu svého života. Měli bychom se tedy do ní těšit a rádi vracet. Proč si jí za pomocí našich služeb nepřizpůsobit svému životnímu stylu a specifickým potřebám?

Postele na míru vytváříme v mnoha variabilních řešeních i s individuálně rozděleným úložným prostorem. Vše záleží pouze na domluvě a možnostech vašich investic. Investujte do svého bydlení tou nejlepší cestou.

Detail realizované postele na míru v Brně

Výrobě postele na míru předchází bezplatná konzultace, požádejte si o ní.

Ještě před tím, než se pustíme do realizace, tak přesně víte, kolik vás zakázka bude stát. Nemusíte se bát postupného navyšování cen.

Postele na míru okamžitě vyřeší váš problém s atypickým prostorem. Vše se dá vyrobit na centimetr přesně.

Stačí nás kontaktovat a o dalším postupu se již s vámi domluvíme. Počáteční poradenství a konzultace je samozřejmě bezplatná a nezávazná.