Naše služby/Kategorie

Nábytek na míru je mnohdy jedinou cestou, jak docílit svého bez zbytečných kompromisních ústupků a přizpůsobit tak vše svým individuálním představám. Sériově vyráběný nábytek totiž nemusí vyhovovat prostorovému nebo designovému provedení, pak je zde tato služba, které veškeré problémy ihned odstraní.

vestavěné skříně na míru

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

Nábytek na míru je vždy po všech stránkách precizně zpracovaný a má mnohem delší životnost než sériově vyráběný. Sami si zvolíte materiál, barvu, dekor i kvalitu kování dle své představy.

Vestavěné skříně na míru se tak dokonale přizpůsobí rozměrům bydlení.

KUCHYNĚ NA MÍRU

Realizujeme moderní kuchyně na míru do Vašich domovů. Věřime že souhra kvalitních materiálů s pečlivou práci zajištuje dlouhou životnost kuchyní.

Kuchyně na míru
Postele na míru

POSTELE NA MÍRU

Jsme specialisti na pevné a robustní postele, které zajistí kvalitní spánek. Sestavte si svou vlastní vysněnou postel z nejlepších materiálů.

Postele na míru lze vyrobit i včetně podsvícení, které zajistí tu správnou atmosféru před spánkem.

DĚTSKÝ NÁBYTEK NA MÍRU

Není zapotřebí nakupovat podřadné výrobky, které se nedokážou prosadit po všech stránkách aktuálních požadavků na bezproblémové bydlení.

Udělejte dětem radost a navrhnete dětský pokoj, dle představ dětí. S prvotřídním materiálem a zpracováním zvýšite bezpečnost dětí i při nebezpečných hrátkách.

Dětský nábytek na míru